Ogólne

W tej sekcji znajdziesz odpowiedzi na ogólne pytania dotyczące Too Good To Go.

Jak działa Too Good To Go?

Too Good To Go to aplikacja, która łączy użytkowników i miejsca, w których zostają nadwyżki niesprzedanej żywności. Klienci zamawiają porcje-niespodzianki, składające się z niesprzedanych danego dnia produktów czy dań. Odbierają je osobiście w ustalonych przez właścicieli okienkach czasowych i w ten sposób ratują posiłki, które w innym wypadku wylądowałyby w koszu.

Czasem zostaje mi niesprzedane jedzenie. Jak mogę dołączyć do Too Good To Go jako partner?

To proste! Po prostu wyślij do nas mail na [email protected] lub wypełnij formularz na stronie, a my się z Tobą skontaktujemy.

Jak mogę zacząć ratować jedzenie?

Po prostu ściągnij aplikację w Google Play lub App Store i załóż konto. Wybieraj swoje paczki-niespodzianki skąd tylko chcesz, a odbierając paczkę w określonym okienku czasowym pokaż potwierdzenie w aplikacji.

Co dokładnie kupuję?

W Too Good To Go można zamówić paczkę-niespodziankę, składającą się z produktów i dań, które nie sprzedały się danego dnia i jeśli się ich nie uratuje, wylądują w koszu.

Jak mogę odnaleźć miejsca w pobliżu?

Too Good To Go używa GPS, więc wystarczy włączyć funkcję używania lokalizacji, by znaleźć miejsca w pobliżu.

Moja aplikacja nie działa, tak jak trzeba. Co mam zrobić?

Większość problemów może być rozwiązana przez odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji ponownie. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problem z płatnościami, być może Twój bank niechcący zablokował płatności dla Too Good To Go – w tym przypadku skontaktuj się ze swoim bankiem.

Jak mogę zapłacić?

Możesz zapłacić przez PayPal i większością kart płatniczych (wyłączając AMEX).

Skąd wiem czego mogę się spodziewać w paczce?

Każdy profil sklepu w aplikacji zawiera ogólny przewodnik po tym, jakie dania czy produkty są dostępne. Dzięki temu użytkownicy wiedzą, jakich mniej-więcej produktów mogą się spodziewać, jednak nie można przewidzieć, jakie dokładnie produkty czy dania akurat zostaną wystawione w Too Good To Go danego dnia.