Odbieranie posiłku

W tej sekcji możesz sprawdzić, jakie są zasady odbierania posiłku.

Jak mogę odebrać posiłek, który zamówiłem?

Po prostu zjaw się na miejscu w ustalonym okienku czasowym i pokaż potwierdzenie w aplikacji pracownikowi danego miejsca.

Czy ktoś inny może za mnie odebrać posiłek paczkę?

Paczkę odbiera się osobiście, ponieważ przy odbiorze należy pokazać potwierdzenie dostępne wewnątrz aplikacji. Jeśli zorientujesz się, że jednak nie dasz rady odebrać posiłku w określonym czasie, możesz anulować zamówienie używając przycisku anulowania w zakładce „Potwierdzenia”, do trzech godzin przed planowanym odbiorem.

Co jeśli nie smakuje mi odebrane jedzenie?

Wszyscy nasi partnerzy oferują przepyszne produkty, głęboko wierzymy, że taka sytuacja będzie rzadkością. Ponieważ nasza misja to walka z marnowaniem i naszym celem jest ograniczenie wyrzucanego jedzenia, nie oferujemy zwrotów na podstawie osobistych preferencji. Jeśli są produkty, za którymi nie przepadasz lub jesteś na specjalnej diecie, możesz użyć dostępnych filtrów, znaleźć podstawowe informacje w opisie danego miejsca, a w przypadku ostrych alergii, upewnić się z pracownikiem danego miejsca osobiście podczas odbioru.

Czy można zamówić dostawę przez Too Good To Go?

Wszystkie zamówienia złożone poprzez Too Good To Go można odebrać tylko osobiście, a spożywać poza danym lokalem.

Gdzie mogę znaleźć dokładny adres miejsca, z którego ratuję jedzenie?

Każdy sklep ma podany w profilu adres, znajdują się tam też wszystkie podstawowe informacje. Przy każdym adresie jest również przycisk, który odsyła do lokalizacji na mapie.

Czy mogę sam wybrać co uratować na miejscu?

Możesz się dowiedzieć w czym specjalizuje się dane miejsce po przeczytaniu opisu miejsca w profilu w aplikacji. Nie dowiesz się jednak, jakie dokładnie produkty znajdą się w paczce-niespodziance, dopóki nie odbierzesz swojego zamówienia. Ratowanie jedzenia-niespodzianki to właśnie to, co czyni Too Good To Go wyjątkowym!

Czy mam przynieść własne opakowanie?

Większość miejsc współpracujących z Too Good To Go oferuje własne opakowania, ale niektóre zachęcają do wzięcia własnych – informacja na ten temat znajduje się w profilu danego miejsca.