Proste rozwiązanie, by ratować i sprzedawać nadwyżki żywności

Ratuj planetę

Poznawaj nowych klientów

Zapewnij sobie dodatkowy przychód

Zostań partnerem

Ogranicz negatywny wpływ na środowisko

Dołącz do społeczności 57.448 Partnerów, walczących z marnowaniem jedzenia, którzy uratowali już ponad 49,2 mln posiłków!

Docieraj do nowych klientów

Zwiększ widoczność swojej marki wśród 27,3 mln użytkowników aplikacji. Średnio 3 na 4 użytkowników powraca jako stali klienci!

Zamień straty na przychody

Wystaw swoje niesprzedane jedzenie w naszej aplikacji i pozwól użytkownikom je uratować. Każdy sprzedany posiłek zamieniasz na nowe źródło przychodu.

Paczka-niespodzianka

Nie musisz wybierać i specjalnie szykować - po prostu spakuj pyszności, które się nie sprzedały i stwórz z nich paczkę-niespodziankę.

Odzyskaj czas

Oszacuj średnie nadwyżki i dostosuj liczbę wystawianych paczek do potrzeb, kiedy tylko chcesz

Elastyczność

Bez subskrybcji, bez umowy. Zacznij w 5 minut!

Dołącz do sieci 57.448 Partnerów

i walcz razem z nami z marnowaniem jedzenia

Prawie niemożliwe jest sprzedanie wszystkich produktów w piekarni. Aby uniknąć tego nieprzyjemnego uczucia, gdy wyrzuca się doskonale świeże i pyszne pieczywo do kosza, możesz sprzedać je przez aplikację. Przy okazji dasz się poznać nowym klientom w okolicy!

Sprzedawaj nadwyżki produktów, warzyw, owoców i innych dóbr, które zostaną Ci na koniec dnia! Dzięki temu straty zamienią się w przychód, a klienci staną się stałymi bywalcami!

Świeże produkty nie mogą długo czekać i niestety prawie zawsze coś zostaje. Dodaj to, co akurat się nie sprzedało wtedy, kiedy chcesz i pokaż się nowym klientom z dobrej strony.

Zmniejsz swój ślad węglowy, ograniczając marnowanie jedzenia i zaangażuj się w walkę o lepszy klimat.

Zostań partnerem

Zostań Partnerem już teraz!