Walczymy z wyrzucaniem żywności

Jesteśmy grupą pełnych pasji pogromców marnowania jedzenia, którzy wierzą, że każdy z nas może zmienić świat na lepsze. Dołącz do naszej misji.

To ponad 2500 zł wydanych na żywność na rodzinę rocznie, która ostatecznie trafia do kosza.

Nikt z nas nie lubi marnować jedzenia, natomiast w rzeczywistości jest to bardzo powszechne zjawisko prawie w każdym biznesie spożywczym i gospodarstwie domowym. Kiedy dostrzegliśmy, ile w pełni wartościowego jedzenia marnuje się każdego dnia w sklepach, barach czy restauracjach, stało się dla nas jasne, że coś należy z tym zrobić. Bo to jedzenie jest Too Good To Go, czyli zbyt dobre, żeby je wyrzucić.
Too Good To Go rozpoczęło swoją działalność w 2016 roku i jak dotąd mamy...Niewiarygodną społeczność 19 milionów pogromców marnowania jedzenia na całym świecie. Ponad 25 000 sklepów partnerskich w całej Europie. Wspólnie uratowaliśmy ponad 30 milionów posiłków przed wyrzuceniem. Przed nami jednak jeszcze długa droga, aby wywrzeć taki wpływ, jaki chcemy i jakiego potrzebuje nasza planeta. Naszym celem jest zmienić postawy i stworzyć ruch przeciw marnotrawieniu jedzenia. Nasza wizja to świat bez marnotrawstwa i nie zatrzymamy się, dopóki tego nie osiągniemy!
zaangażowanych partnerów
kg ton CO2e mniej w atmosferze*!
Źródło: EPA - Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska.

Już dziś zacznij walczyć z marnowaniem jedzenia

Uratuj posiłek.
Zmień świat na lepsze.
To proste!

App Store Google Play

Zostałeś z niesprzedaną żywnością?

Nie wyrzucaj jej. Ogranicz marnotrawione jedzenie, pozyskaj dodatkowe przychody i poznaj nowych klientów.

Brzmi dobrze? Dołącz do nas już dziś!